
Сумка ремкомплект. Велосумка. Набір велоінструментів у сумці під раму
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GOR-1246
413,60 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка з ремкомплектом
Набір інструментів для велосипеда в сумці.
До набору входить:
- Насос
- набір шестигранників
- ключ універсальний накидний
- клей
- латки 8 шт.
- бортовувальні лопатки 2 шт.
- металева тертка для зачищення
Розмір сумки: 95х220х55мм
Кріплення сумки: под раму
Матеріал корпусу насоса: пластик
Вага набору: 550 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VDH |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 9.5 см |
| Довжина | 22 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення, Світловідбиваюча стрічка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка для інструментів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 5.5 см |
- Ціна: 413,60 ₴



