
Ручка на кермо. 211 червоний лок пара. Ручки на кермо велосипеда. Грипсы. Грипси для велосипеда.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GOR-753
188 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка на кермо 211 червона з лонком комплект.
Внутрішній діаметр: 22 мм
Довжина: 130мм
Матеріал: гума + алюміній
Цвет: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VDH |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Особливості | Продаються парою |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Чорний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Кріплення | Гвинтами |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 3 см |
- Ціна: 188 ₴

